KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 8549167
nr 854 9167
Skulptur
Krigare till Häst, träskuren, 1700-tal, höjd: 61 cm, skador
Utrop:
6.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 21 oktober 2013
kl 20:34:55
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr